Sayfa

SeyRah Bilişim, modern dünyanın ekonomi koşullarında ve sürekli büyümeyi hedefleyen kurumlara internet ve mobil teknolojiler konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Değişim ve büyüme için ihtiyaç duyulan yeni teknolojiler ve uygulamaları şirketlerin hizmetine sunmak ve bu teknolojileri kullanarak daha etkin ve verimli calışır hale getirmek hedefimizdir.

SeyRah Bilişim, ürettiği ileri teknolojilerle hizmet verdiği kurumların maliyetlerini optimize ederek rekabet güclerini arttırır. SeyRah Bilişim; müşterileriyle, iş ortaklarıyla, calışanları ve tedarikçileriyle daha güclü bağlar kurmak isteyen şirketlere, iş çözümleri ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

SeyRah Bilişim insan odaklı, yenilikçi, dinamik ve global bakış açısı ile Bilgi Teknolojilerinden faydalanmak isteyen şirketler için çalışmaktadır.


Misyonumunz

İş ortaklarımızın başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında bilişim ürünlerini sunmak ve uçtan uca hizmetini sağlamak. En güçlü ürünleri oluşturduğu kanal üzerinden en tutarlı ve güvenli şekilde sunarak, konusunda uzmanlaşıp yaratacağı güven sayesinde büyüme ve karlılık sonucunda ülke sıralamasında hızla en üst noktalara çıkarken, daha fazla iş imkanı ve daha fazla sivil toplum kuruluşları ile çalışma imkanı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe, ülke genelinde doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı çözüm ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, iş ortaklarına, marka bağımsız anahtar teslimi ve bilişim çözümleri sunan sektör lideri şirket olmak.

Değerlerimiz

Ülkemizin olmazsa olmazı haline gelen bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Seyrah Bilişim;
  • Tecrübe
  • Memnuniyet
  • Güvenilirlik
  • Sorumluluk Duygusu
  • Kalite Bilinci
  • Sürekli Gelişim İnancı
  • İş Ahlakına Bağlılık
  • İş ortaklarının beklentilerini aşan çok yönlü projelerle, karşılıklı kazanmayı başarmış ve bunu temel değer haline getirmiştir