Sayfa

Hizmet Seçenekleri

 • Müşteri Paneli:

  Sözleşmeli işletmelerin her personeline sistemimiz üzerinden hesap tanımlaması yapıldıktan sonra, sistem üzerinden talep oluşturup ve oluşturdukları talepleri takip edebilirler. Mail entegrasyonu ile çözüme ulaşan talepleriniz tarafınıza mail olarak düşmektedir.

 • Telefonda Destek Hizmeti:

  Sözleşmeli işletmelerden gelen çağrılar, ekibimiz müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilecek bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek müşteri memnuniyeti sağlanır. Talep telefonda karşılanamıyor ise yerinde destek ekibimiz tarafından müşteriye yerinde destek hizmeti verilir.

 • 7/24 Server Uzaktan Destek Hizmeti:

  Sunucu veya ağ(network) sistemlerinde oluşabilecek problemlere karşın internet üzerinden, uzak bağlantı ile tarafımızdan sürekli takip edilerek ilgili logların tutulması.

 • Yerinde Destek Hizmeti:

  Uzaktan anlık olarak çözülemeyen sorunlar yerinde destek hizmeti ile çözüme ulaştırılır.

 • Periyodik Bakım Hizmeti:

  Periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.

 • Destek Uzmanı Bulundurma Hizmeti:

  Destek uzmanı bulundurma hizmetini alan müşterilere, firmamız tarafından destek uzmanları tayin edilir. Bu uzmanlar sürekli müşterilerimizin yanında olup, sorunlara ilk müdahalede bulunur. Oluşan problemlerin çözümü mümkün ise sorun giderilir, değilse firmamızla gerekli koordinasyonu sağlanarak çözülme ulaşılır.


Destek kapsamı, ihtiyaca göre donanım ve/veya yazılım desteği olabileceği gibi, parça hariç veya parça dâhil şeklinde de olabilir. Sözleşmeli müşterilerimize verilen servislerle ilgili olarak düzenli raporlar alınarak, verilen hizmet ve kalitesi sürekli takip edilir. Bu raporlar müşterilerimizle de düzenli olarak paylaşılır.