Sayfa

Server ve Storage

Bilindiği üzere firmalar artık tüm uygulamalarını ve veri trafiklerini server sistemler üzerinden işletmektedir. Her firmanın server ihtiyacı birbirinden farklıdır. Gerek kullanılacak marka ve model gerekse özellikleri olarak değişkenlikler göstermektedir. Bu noktada firmalar çalışacakları IT firmalarından hangi ürünü kullanacakları noktasında ciddi bir danışmanlık desteğine ihtiyaç duymaktadır.

Seyrah Bilişim olarak Türkiye pazarında faaliyet gösteren tüm sunucu üreticileri yakın temaslar kurarak ürünlerini yakından tanıma olanağı bulmuş ve bu ürünlerle sahada ciddi çalışmalar ve projeler gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu yüksek know-how deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Daha önceleri firmaların dataları ve uygulamaları server donanımlarının disklerinde barındırılırdı. Ancak zamanla dataların çok fazla büyümesi ve güvenlik ihtiyaçlarının artması ile server diskleri yetersiz gelmeye başladı. Buna ek olarak sanallaştırma teknolojilerinin gelişmesi ve buna bağlı olarak büyük firmaların yanı sıra küçük firmalarında sanallaştırma teknolojilerini yoğun kullanmasıyla birlikte storage donanımlarının kullanımı üst seviyelere ulaştı.

Seyrah Bilişim bu noktada ihtiyaçları daha önceden farkederek storage alanında tüm üretici firmaların ürünleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Bugün pazarda en çok kullanılan DELL, HP, IBM, NETAPP ve EMC gibi üreticilerin storage ürünleri ile ciddi projeler gerçekleştirmiştir.